- airco (tegen betaling) en tv (tegen betaling)
- douche en toilet
- balkon of terras
SCHERP GEPRIJSD Als je bij het hotel en appartementen Limone sul Garda aankomt dan ruik je al waar het haar naam aan te danken heeft: de frisse limoengeur kruipt in je neus. Als je het laatste steile weggetje omhoog naar La Limonaia hebt getrotseerd, ben je helemaal klaar voor je vakantie. Je hotelkamer of appartement vind je in één van de gebouwen. Ze zijn eenvoudig, maar met een gunstige prijs. Onbetaalbaar is het uitzicht over het Gardameer, de zon schittert op het blauwe water. Bedenk bij zonsondergang wat je de volgende dag gaat doen: ontspannen bij het zwembad of een tocht over het meer naar bijvoorbeeld Riva del Garda of Malcesine.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Niet door dat ke zowel appartenr als hotel kan boeken. . Het heet namelijk ook hotel limonaise. Voor appartent is er geen bedlinnen en dus wel handig als je dat ziet.
Personeel zo onvriendelijk. Accomodatie zeer verouderd. Locatie super
Dit was onze 5e keer dat wij bij dit hotel onze geboekt hadden. Wanneer je de prijs vergelijkt met andere hotels zou je denken dat het in dit hotel erg behelpen wordt. Maar niets is minder waard. Personeel is uiterst vriendelijk en zeer behulpzaam; dit staat dan ook met stip bovenaan de lijst met pluspunten!
En als tweede het geweldige uitzicht vanaf elke kamer over Limina ********** Garda en...
Niet echt geschikt voor de moderne Nederlandse reiziger. Het hotel richt zich vooral op oudere Duitse gasten.
Het eten was op zich goed, maar niet bijzonder lekker, en de sfeer bij zowel ontbijt als diner vonden wij onaangenaam. Het personeel was vriendelijk, maar soms wat onprofessioneel. Een groot nadeel was de enorme hoeveelheid wespen, zowel buiten als op het buffet.
De k...
Zoals ieder jaar een fantastische vakantie gehad in dit hotel met ontzettend vriendelijk personeel en mooie omgeving.