- gelegen in het hoofdgebouw
- ca. 18 m², tapijtvloer, airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
Gelegen in de prachtige Chianti-streek, in Tavarnelle Val di Pesa, is Park Hotel Chianti de ideale accommodatie voor je vakantie in Toscane. Door de strategische ligging, op slechts enkele kilometers van Florence en Siena, is het hotel een uitstekend startpunt om deze prachtige Toscaanse steden te bezoeken. Duik de natuur in, geniet van de vele wandel- en mountainbikeroutes, ontspan in de zon bij het zwembad, proef een goed glas wijn in een van de beroemde wijnhuizen of dwaal door de steegjes van Greve in Chianti, Volterra, Panzano in Chianti, Monteriggioni, San Gimignano en Impruneta. Na een lange dag geniet je ’s avonds in het restaurant van de lekkerste Italiaanse gerechten en Toscaanse specialiteiten. Dat is Toscane op zijn best!
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Het is een mooi en rustig hotel en ligt vlak bij de snelweg,heel praktisch. De bedden waren vrij hard, en daardoor kregen wij rugpijn en pijn in de heup. Wij hadden dit doorgegeven aan de receptie,en er werd gelijk een ander matras geregeld met de nodige excuses. Prima service!
Lees meerEen heerlijk hotel vlakbij diverse uitvalswegen. Er ligt een snelweg naast. Die hoor je alleen als je buiten zit maar de krekels maken meer geluid.
Vriendelijk personeel en alles is schoon.
Prima ontbijt. Bij half pension dineer je in een zuster hotel ca. 5km verderop. Dit is a la cart en we hebben daar geweldig gegeten.
Geen gedoe met handdoeken op ligbedden. Nooit druk bij het zwe...
Rome Roma City hotel ligt centraal, zeer netjes.
Prijs goed, goede service.
Hotel in Toscane ligt zeer centraal en was uitstekend.
Zeer tevreden over Tui.
Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
Voldoende parkeergelegenheid.
Mooie kamer met balkon.
Fijn zwembad met voldoende ligbedden en parasols.