In het Oostenrijkse Längenfeld ligt het hotel Rita. Het personeel van dat familiehotel streeft er elke dag opnieuw naar om van je vakantie een geweldige ervaring te maken. Met prachtige kamers, een elegante keuken met hoge standaarden voel je je hier helemaal thuis. De skibus stopt voor het hotel, die je naar een gegarandeerd besneeuwd skigebied brengt. Vlak bij het hotel zit een groot Aqua Dome, waar je fantastische zwemavonturen beleefd. Het hotel heeft ook een grote wellness ruimte, met onder andere verschillende sauna's en een stoombad. Kortom een heerlijke vakantielocatie dus.
Gratis wifi in openbare ruimte
Receptie
Inchecken: 15:00 tot 20:00, uitchecken: 08:00 tot 10:30
Badjassen en haardroger bij receptie
Terras
Tuin
Tv lounge
Bagageruimte
Publieke parkeerplaats buiten (openbaar)
Restaurant
Bar
Binnenbad
2000 m² wellness •kinderen welkom vanaf 15 jaar
Biosauna
Infraroodcabine
Relaxruimte
Sauna
Stoombad
Tegen betaling
Massage
Schoonheidssalon
Solarium
Nordic walking
Babybedje
Je verblijft in een accommodatie met onafhankelijk duurzaamheidslabel
Je steunt de lokale economie en gemeenschap via de TUI Care Foundation
Je investeert in projecten met als doel het versnellen van het behalen van onze duurzaamheidsdoelen zoals benoemd in onze duurzaamheidsagenda, denk hierbij aan hernieuwbare energie en nieuwe generatie mobiliteit
Onze classificatie: 4 sterren
Het hoofdgebouw heeft een lift
Halfpension
Ontbijtbuffet
Lunchbuffet
Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
10% korting op de toegangsprijs voor Aqua Dome
Verplicht
Toeristenbelasting ca. € 3,00 per nacht per persoon (vanaf 15 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.