- airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
LAST MINUTE! Riu Chiclana ligt in Novo Sancti Petri. Hier neem je een verkoelende duik in één van de twee fijne buitenzwembaden. Of je kiest voor een luie middag op een comfortabel ligbed met een goed boek. De kinderen vermaken zich ondertussen in het kinderbad of de funpool met speeltoestellen en glijbanen. Verveling? Die bestaat hier niet. Als kers op de taart geniet je maar liefst 24 uur van het All Inclusive concept en de service die je van een RIU hotel mag verwachten. Je proeft er de lekkerste gerechten die met zorg zijn bereid. Van lokale specialiteiten tot internationale favorieten. En tussendoor? Dan schuif je aan bij de bar voor die ene lekkere cocktail. Wat wil je nog meer?
""Riu Chiclana overtreft alle verwachtingen. Dit resort biedt zoveel, dat je keuzes moet maken."" Meer van onze gasten
ontbijt (07:30-10:00 uur), lunch (13:00-15:00 uur), snacks, diner in buffetvorm (18:00-21:00 uur), showcooking
koffie en thee, frisdranken, lokale alcoholische drankjes
tennisbaan, volleybal, fitness, aerobics, padel, animatie overdag, shows, livemuziek, Riu Get Together Party (1x per week), sauna, jacuzzi
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Dit grote resort biedt gasten vijf zwembaden, waarvan sommige verwarmd, en een prachtig strand. Het eten krijgt veel lof met een uitgebreide keuze voor iedereen. Families waarderen de kindvriendelijke faciliteiten zoals de mini-disco en activiteiten, hoewel het aanbod voor kinderen van 7-12 jaar beperkt kan zijn. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en de kamers zijn schoon en ruim. De avondshows en entertainment, inclusief de populaire Neon Party, worden goed ontvangen. Gasten adviseren bij het boeken een rustige kamer aan te vragen vanwege mogelijke geluidsoverlast.
In hotel Chiclana wordt ontzettend veel gerookt, zowel buiten bij de restaurants als bij de zwembaden. Als niet roker is dit zeer vervelend. Bij de andere RIU hotels waren daar speciale plekken voor aangewezen.
Het is een groot resort. de kids zwemplek was erg leuk maar koud. Het eten was in een woord fantastisch..ik had onze reis geboekt omdat er zoveel te doen was voor kids. Dat was wat minder voor kids van 7 tot 12..Er waren 5 zwembaden sommige verwarmd dat was heerlijk. De Neon party was te gek vooral de man met de saxofoon....wat geweldig... het eten is geweldig voor iedereen wat wils iedere dag wa...
zie het antwoord bij vraag 1.
Mooie hotel eten was top en kamer super schoon
Prachtig hotel met veel verschillende voorzieningen. Hotel en omgeving zijn mooi en goed onderhouden. Locatie is perfect aan het strand en met leuke plaatsjes in de omgeving. Het eten in het hotel is goed met een ruime keuze behalve de toetjes. Die vonden wij niet zo lekker, maar dat is persoonlijk natuurlijk :-)
De kamers waren schoon en ruim en het personeel erg vriendelijk en behulpzaam. V...