- airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- koelkast
- badkamer met douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
- balkon of terras met zitje
- bij dit kamertype dient 1 persoon ouder dan 18 jaar te zijn
KASSAKORTING Ben je klaar voor een All Inclusive zonvakantie die in het teken staat van vermaak voor het hele gezin, zoek dan niet verder. Bij TUI SUNEO Niriides in Kos-stad is er elke dag sport, spel en entertainment voor jong en oud. 's Avonds is het tijd voor 'around the world dining' met z'n allen. Heerlijk eten uit alle windstreken. En de kamers? Die zijn ruim, fris en van alle gemakken voorzien.
ontbijt (07:30-10:00 uur), lunch, snacks, diner in buffetvorm, ijsjes
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier en wijn (10:00-23:00 uur), lokale alcoholische drankjes (10:45-23:00 uur)
animatie overdag, shows
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Aardig personeel, prima eten (voldoende variatie en kwaliteit), leuk animatieteam, nette accomodatie. Al met al waar voor je geld.
Geweldig hotel,goed eten,goede service.
Mooie ruime kamer die ook nog niet zo oud was
Genoeg ligbedden en 4 zwembaden
Eten was prima voor een drie sterren hotel
Super vriendelijk personeel en ook de familie die eigenaar zijn.
Wij liepen een goed half uurtje naar het centrum van Kos stad.
Fietsen kun je huren op 100m van het hotel.
Als we nog eens naar Kos gaan dan zeker naar Suneo Nirijdes .
Boek gerust bij TUI
Het hotel was prima voor 5 dagen.
Het was er erg schoon. En personeel was erg vriendelijk.
Wat drinken betreft kan het wat beter, de automaten zijn echt nep frisdrank.
Eten vond ik goed, genoeg afwisseling en voor ieder wat wils.