In het kort
Wat een heerlijk hotel. Het afgelopen jaar is werkelijk het hele hotel grondig gerenoveerd. Mocht je hier eerder zijn geweest, je kent het nu niet meer terug. Alle kamers hebben nu een balkon en zijn stijlvol en modern ingericht. Natuurlijk is de gezellige gastvrouw Anita er nog altijd om je als gast een perfecte vakantie te bezorgen.
Faciliteiten
Faciliteiten
- Receptie
- Inchecken: 14:00 tot 22:00, uitchecken: 07:30 tot 10:00
- Ski-opbergruimte
- Privé parkeerplaats buiten
-
Tegen betaling
- Wifi in openbare ruimte
- Overdekte privé parkeerplaats
Entertainment
Entertainment
- Het animatieteam spreekt Duits en Engels
Tip
Tip
- Dit hotel is in 2014/2015 geheel gerenoveerd. Alle kamers zijn nu voorzien van een balkon en er is ook een mooi terras aanwezig naast de bar. Ten tijde van publicatie van deze brochure (mei 2015) waren er helaas nog geen nieuwe foto's. Kijk op onze website voor de nieuwste beelden.
Overige informatie
Overige informatie
- Onze classificatie: 3 sterren
- Totaal aantal kamers/ appartementen: 49
- Het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
- Voltage: 230 volt
Verzorging
Verzorging
- Logies en ontbijt
- Ontbijtbuffet
Belangrijke informatie
Belangrijke informatie
- Alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
- Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
-
Verplicht
- Toeristenbelasting ca. € 1,80 per dag per persoon (ter plaatse te betalen)
- Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
-
Niet verplicht
- Honden toegestaan, € 20,00 per hond per dag, maar niet in het restaurant
Ligging
Ligging
- Afstand vanaf Utrecht: ca. 955 km
- In centrum
- Langlaufloipe op ca. 700 m
- Skibushalte op ca. 20 m
- Skilift Neue lift Gerlos op ca. 20 m
- Skipiste op ca. 500 m
- Skischool op ca. 150 m
- Skiverhuur op ca. 100 m
- Winkels op ca. 10 m