- airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- kamer met 2 eenpersoonsbedden
- balkon met zitje
- het bed voor de derde persoon is een eenpersoonsbed of eenpersoonssofabed
SCHERP GEPRIJSD Eén van onze parels, gelegen aan het prachtige Meia Praia strand, is Vila Galé Lagos. Het royale zwembad glinstert onder de Portugese zon en loop je een paar stappen verder dan sta je met de voeten in de branding van de zee. Het hotel is modern en trendy ingericht en de kamers zijn voorzien van alle gemakken. Aan de innerlijke mens wordt ook gedacht, de restaurants serveren de meest heerlijke maaltijden. Met de voeten in het zand en onder het genot van een lekker drankje, geniet je van de laatste zonnestralen van de dag. Wat is een vakantie in het Vila Galé Lagos hotel toch heerlijk.
ontbijt (07:30-10:30 uur), lunch (12:30-14:30 uur), ijsjes en snacks (10:30-18:00 uur), diner in buffetvorm (19:00-22:00 uur)
koffie en thee, mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (10:30-23:00 uur)
volleybal, fitness, sauna, stoombad, jacuzzi
bij een beperkt aantal gasten in het hotel worden ontbijt, lunch en diner in à-la-carte vorm geserveerd, Bij verblijf van minimaal 7 nachten zijn twee à-la-cartediners inbegrepen, vaker mag, maar tegen betaling
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Vila Gale Lagos is een groot kindvriendelijk hotel met een gigantisch zwembad en prachtige ligging op loopafstand van het strand en centrum. Gasten waarderen het vriendelijke personeel, de schone kamers en het uitgebreide ontbijt. Het avondeten wordt als eentonig en basic ervaren met beperkte variatie. Het hotel is zeer geschikt voor gezinnen met jonge kinderen maar minder voor ouderen vanwege drukte. Kamers zijn gehorig en het zwembad is koud.
Villa Gale Lagos een groot kindvriendelijke hotel.
Maar je moet ertegen kunnen.
Gigantisch zwembad maar we kozen toch voor het strand op loopafstand.
Je kunt makkelijk via een kilometers houten brug het centrum inlopen en een taxi van en naar het centrum kost amper 7€.
Het ontbijt was fantastisch maar ze mogen wat meer risico's nemen met het avondeten.
Veels te basic en be...
Vila Gale Lagos uitstekende prijs-kwaliteit. Gelegen aan 5 km lang zandstrand. Avondactiviteiten moesten plaats ruimen voor WK voetbal. Zeer kindvriendelijk hotel. A la catre restaurants zeker een must. Dinner elke avond in een bepaald thema. Kamers zeer proper onderhouden.
Ongelooflijk slecht hotel, duur, gevaarlijk, onprofessioneel, vies, personeel lachtje uit als je met een klacht komt. Boek dit niet.
Verblijf was super , maar is een groot hotel met veel gasten en kinderen. Voor de 60+ kan ik het aanraden mits je niet ergerd aan de kinderen. Voor de jongste kids een geheel apart gelegen zwembad. Ligging vh hotel is super. Heel dichtbij het strand en op loopafstand bij centrum van Lagos. Mocht je met de taxi willen is Uber een super oplossing en heel betaalbaar. Veel te zien Lagos zelf.
Prima hotel. Goede service en vriendelijk personeel. Variatie in het buffet voor het avondeten was heerlijk. Prachtig zwembad!