- ca. 11 m², airco, telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
Op slechts 1 kilometer van het Colosseum vind je het populaire hotel Mariano. Na een heerlijk ontbijt met verse producten trek je de wandelschoenen aan en ga je op pad om deze prachtige stad te verkennen. De Trefi-fontein, het Pantheon en niet te vergeten het Vaticaan. Misschien heb je geluk en vang je nog een glimp op van de paus. Onderweg kom je genoeg terrasjes tegen dus vergeet niet om te genieten van een heerlijke cappuccino of limoncello. De kamers van Mariano zijn comfortabel en van alle gemakken voorzien dus na een actief dagje is het weer heerlijk thuiskomen bij Mariano.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Rome binnenstad is natuurlijk oud, trekt veel zwervers,, dat drukt de stemming. de hulp die we aangeboden kregen vanuit Tui was gelukkig niet nodig. het aanbod vanuit reisorganisati was exact, volledig en juist, hulde. kan alleen maar de lof trompet op steken.
Lees meerGoede vlucht, prijs kwaliteit van het hotel was goed. Hele leuke vakantie gehad
Lees meerDicht bij trein station
Lees meerBedden waren prima, personeel erg vriendelijk. Ontbijt was matig en met veel verpakkingsmateriaal. Beetje jammer.
Lees meer