- ca. 20 m², telefoon, gratis wifi, tv en gratis kluisje
- badkamer met douche, haardroger, badjas en badslippers
- apart toilet
- slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
- balkon
KASSAKORTING Wohlfuhlhotel Schiestl vind je in de plaats Fügen in het prachtige Oostenrijkse Zillertal. Dit fijne hotel heeft modern ingerichte kamers zonder het Oostenrijkse thema te verliezen. Begin je dag met een actieve wandeling in de groene omgeving van Fügen om vervolgens heerlijk te lunchen in een typisch Tiroolse alm met lokale gerechten. Sluit de dag af met een bezoek aan de sauna om terug te blikken op alles wat je hebt gezien. Ontdek tijdens je verblijf de omgeving met een bezoek aan de mijnen in Schwaz of ga langs bij het Swarovski museum in Wattens. Een gevarieerde vakantie of heerlijk genieten van de zon op het terras, dit kan weleens jouw onvergetelijke vakantie zijn.
De beschikbaarheid van de getoonde kamers is afhankelijk van je reisgezelschap en de gewenste vertrekdatum. De afbeeldingen geven een indicatie van het kamertype, naast de inrichting kan ook het uitzicht afwijken.
Gasten ervaren dit hotel als uitstekend verzorgd met supervriendelijk en gastvrij personeel. De accommodatie is netjes en schoon met ruime kamers. Het eten krijgt veel complimenten met gevarieerde keuze en goede kwaliteit bij ontbijt, lunch en diner. De ligging is ideaal met de skilift op steenworp afstand en skibus voor de deur. De wellness en zwembad worden gewaardeerd. Aandachtspunten zijn het ontbreken van airco en vroege schoonmaaktijden.
We gaan ieder jaar skiën en hebben al veel hotels gehad maar dit hotel krijgt van mij een dikke duim.
De service, het personeel, de kamer, de douche, het eten, de middag snack/lunch, de bushalte voor de deur en ga zo maar door, wij waren er zeer tevreden over en blij mee.
Alles was top verzorgd! De accommodatie was netjes en verzorgd. Het personeel was super vriendelijk en zorgde dat je niets tekort kwam. Het eten was heel goed met genoeg keuze. We hebben heerlijk kunnen skiën, dus alles bij elkaar hebben echt heel erg genoten van onze vakantie.
Mooi Hotel met goede voorzieningen en vriendelijk personeel. Ideale locatie 100 m vanaf de lift. Zeer gastvrij
Het hotel bevindt zich in een mooie omgeving om bergwandelingen te maken. Het hotel zelf is ook mooi. Het avondeten is vaak smaakvol. De kamer is ook prima, alleen jammer dat de schoonmaak van de kamers al om 8 uur sochtends begint.
Een fijn hotel in een mooie omgeving. Het personeel is erg aardig en behulpzaam. Het hotel is erg schoon en het eten lekker en van goede kwaliteit. Op de kamer miste ik een airco. Dat was, gezien de hitte, wel aangenaam geweest. Verder een prima uitvalsbasis voor verschillende activiteiten.