TUI.nl maakt gebruik van cookies en vergelijkbare technieken. TUI.nl gebruikt functionele en analytische cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om je een optimale gebruikerservaring te bieden. Daarnaast worden door derde partijen tracking cookies geplaatst voor sociale media en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie en advertenties te zien krijgt op andere websites. Jouw internetgedrag kan door deze derden worden gevolgd door middel van deze tracking cookies. Door gebruik te blijven maken van deze website of door op accepteer cookies te drukken, ga je hiermee akkoord. Wil je niet alle soorten cookies toestaan? Kies dan voor Instellingen aanpassen. Of bekijk Meer informatie.

Vakantie Lot

Algemene informatie over Lot

Zowel de Dordogne als de Lot vallei is bezaaid met oude, vriendelijke dorpjes, kerkjes en kastelen. Het afwisselende landschap wordt gekenmerkt door grotten, waarvan enkele zelfs met prehistorische schilderingen, zoals de grotten van Lascaux.

Geschiedenis & politiek van Lot

Geschiedenis

De historie van de Lot wordt in belangrijke mate bepaald door de rijke geschiedenis van Cahors. In Lot warden de Middeleeuwen hoogtijdagen. De invloed die de Middeleeuwen hebben gehad op de regio is te zien aan de vele kastelen, kerken en abdijen. De honderdjarige oorlog (1337 - 1453) en ook de pest (zwarte dood), blokkeerden de economische ontwikkelingen van Cahors. De stad heeft na een drie jaar durende belegering in 1362 een verbond gesloten met het leger dat uit Engelsen en uit Fransen uit de Cascogne bestond. In 1380 is Cahors helemaal ommuurd. In de 19e eeuw onderging de stad een grote wijziging. Het oude verdedigingswerk dat dwars door de stad liep, werd gesloopt en werd uiteindelijk de huidige boulevard Gambetta. Helaas werd ook de prachtige Romeinse brug aan de zuidkant gesloopt.

Natuur & klimaat van Lot

Natuur

Tips voor Lot

Tip

Terug naar boven

Foto's Vakantie Lot

Foto 15 van 15
3 van 6 resultaten vakantie naar Lot Toon alle resultaten in Lot
2 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
4,5
  • Leef je uit op de waterglijbanen
  • Elke ochtend verse broodjes
  • Kinderactiviteiten in hoogseizoen
  • Sympathieke eigenaren
  • Culturele uitstapjes in omgeving
  • Honden zijn welkom
Do 19 sep 2019 (8 dagen)
Eigen vervoer
Logies
206,- per app./bungalow
Bekijk
7 TUI-gasten beoordeelden deze accommodatie
8,1
  • Vakantiepark met kingsize chalets
  • In een groene omgeving
  • Gegarandeerde privacy en rust
  • Naast een 18-holes golfbaan
  • 8 buitenzwembaden en kinderbad
  • Ravotten in de speeltuin
Za 21 sep 2019 (8 dagen)
Eigen vervoer
Logies
877,- per app./bungalow
Bekijk
  • Karaktervol charmehotel
  • In historisch centrum
  • Met een panoramisch uitzicht
  • Een verkoelend buitenzwembad
  • Proef de streekspecialiteiten
  • Vanaf hier fijne tripjes maken
Do 10 okt 2019 (8 dagen)
Eigen vervoer
Logies ontbijt
373,- per persoon
Bekijk