Starten in Brooklyn, via de Brooklyn Bridge en Downtown Manhattan over Times Square naar Central Park waar de finish ligt van de NYC Half. Reis mee met TUI naar ‘The Big Apple’ om naast een geweldig weekend New York, mee te doen aan dit populaire hardloopevenement. Loop jij samen met 28.000+ andere runners een toptijd in ‘the city that never sleeps’?
Lees hieronder alles over ons programma en arrangement...
Vandaag vlieg je naar New York! Na het inchecken heb je alle tijd om de stad te ontdekken. Wandel door Manhattan, bezoek alvast de highlights en geniet van een diner in één van de vele restaurants. Daarna is het tijd om te ontspannen en heerlijk te slapen in het comfortabele bed van het hotel.
Op één van deze dagen bezoek je de Expo in het Javits Center. Hier haal je je startnummer op en kun je alvast helemaal in de sfeer van de race komen.
Vanochtend om 08:00 uur kun je aansluiten bij een ontspannen Shake-out Run van circa 5 kilometer door Central Park. Onderweg is er natuurlijk alle ruimte voor fotomomenten. Na de run is het tijd voor het ontbijt en een frisse douche.
Vandaag is het zover: race day! Zorg dat je op tijd bij de bussen bent die je naar het startterrein in Brooklyn brengen en maak je klaar voor een onvergetelijke halve marathon door New York. Met duizenden andere deelnemers loop je dwars door de stad en geniet je onderweg van de unieke sfeer en support.
Na de finish kun je met je medaille om je nek terugkijken op een fantastische race. Aan het eind van de middag is het tijd om samen te proosten op deze mooie prestatie tijdens de After-the-Run Drinks.
Misschien met wat lichte spierpijn, maar vooral met een mooie herinnering, heb je de dagen na het weekend nog alle tijd om New York te ontdekken. Bezoek nog een laatste bezienswaardigheid, ga shoppen of geniet van een lekkere brunch voordat je terugvliegt naar huis.
De genoemde prijzen zijn voor een runner inclusief startnummer. Supporters zijn natuurlijk ook van harte welkom. Zij ontvangen een korting op de reissom. In stap 2 van het boekingsproces kun je aangeven wie de runner en/of supporter is.
Inclusief:
Exclusief:
Overig:
*Voor deze reis bieden wij retourvluchten op donderdag en vrijdag vanaf Amsterdam en Brussel met o.a. KLM, Delta Airlines en United Airlines.
Om te kunnen reizen naar de VS dien je minstens 72 uur voor vertrek een ESTA aan te vragen. Binnen 72 uur voor vertrek worden passagiers niet meer geaccepteerd. Voor een ESTA zijn enkele paspoortvereisten nodig en andere belangrijke zaken. Meer informatie en direct een ESTA aanvragen: https://esta.cbp.dhs.gov/
Voor de antwoorden op de meest gestelde vragen bezoek je onze FAQ-pagina.
Alle informatie is onder voorbehoud van wijzigingen!